ПЛОХОЙ УЧИТЕЛЬ ПРЕПОДАЁТ ИСТИНУ,

А ХОРОШИЙ - УЧИТ ЕЁ НАХОДИТЬ.

Інформатика

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Інформатика - у міжгалузевому науковому розумінні розглядається як багатозначна, багатофункціональна категорія.

За сутністю інформатика має триєдиний зміст: як міжгалузева наука; як навчальна дисципліна; як сфера суспільних відносин, що знайшла відображенні у інформаційному праві, її підгалузі - праві про інфрматизацію (інфоматизаційному праві).

Інформа́тика (рос. информатика, англ. informatics, information science; нім. Informatik f)теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності.

Основне теоретичне завдання інформатики полягає у визначенні загальних закономірностей, відповідно до яких створюється інформація, відбувається її перетворення, передавання та використання у різних сферах діяльності людини.

Прикладні завдання інформатики полягають у розробці найефективніших методів і засобів здійснення інформаційних процесів, у визначенні способів оптимальної наукової комунікації у самій науці та між наукою і виробництвом.

bottom
Кiлькiсть переглядiв: 350