• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

Корисні посилання


Дитячі газети та журнали

http://ukrosvita.at.ua/blog/2009-03-20-3 - Журнал «Стіна» Карта-календар "Харків Абітурієнту" і наші враження про місто Харків

http://www.detgazeta.ru/ Детская газета - новое электронное издание для детей. Рассказы, анаграммы, головоломки, игры, викторины и многое другое.

http://www.mishutka.com/ Детский журнал «Мишутка». Кроссворды, комиксы, игры, головоломки, анекдоты.

http://simbik-ng.narod.ru/ «Симбик». Сайт познавательного иллюстрированного цветного детского журнала для младшего школьного возраста. Сказки, загадки, детские кроссворды и комиксы.

http://www.cofe.ru/read-ka/ Детский сказочный журнал «Почитай-ка!»

http://www.bajena.com/ru/kids/ Электронный журнал "Бажена" о красоте, здоровье и детях.

http://kinderroom.narod.ru/ Детский Интернет-журнал «Развлекуха».

http://igrushka.kz/ Ежемесячный журнал для детей и родителей - ИГРУШКА своими руками. 1000 забавных игрушек своими руками

http://www.kindereducation.com/ Дошколёнок - журнал для умных деток и их родителей. Обучающие и развивающие игры для детей дошкольного и младшего школьного возраста. Занимательные задачи. Изостудия. Детская психология.

http://www.posnayko.com/Дитячий пізнавально-розважальний журнал "Пізнайко"

http://www.chl.kiev.ua/umka/archive.htmlСайт Українського Молодіжного Комп’ютерного Альманаха (УМКА)

На допомогу навчанню

Вебліографічний покажчик Інтернет-ресурсів

На сьогоднішній день освітні та навчальні електронні бази та банки даних знаходять широке поширення в мережі Інтернет. Умовно їх можна поділити на дві категорії: перша – це БД, де збирається інформація про навчальні заклади основної і додаткової освіти, позашкільні виховні установи, різні форми безперервної або дистанційної освіти. Друга – БД, що надають допоміжні можливості освіти і самоосвіти в конкретних галузях знання. Це БД на допомогу учням і абітурієнтам.

1 категорія:

http://www.nbuv.gov.ua/eb/ep.html - електронний фонд Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського

http://www.edu.ru/ -Федеральний портал „Росссийское образование”. Тут можна знайти перелік та характеристику російських освітніх порталів та сайтів і їх відділів, також посилання на інші освітні ресурси в Мережі.

http://education.web-ring.ru/ - Каталог сайтів „Обучение и образование. ” Каталог сайтів "Обучение и образование" об’єднує освітні сайти – освіта за кордоном, вивчення іноземних мов, репетитори і курси підготовки, школи, колекції рефератів та інші тематичні ресурси.

http://www.osvita.org.ua/ - Український Освітній портал. На порталі можна знайти рейтинг освітніх сайтів України та Росії, перелік освітніх ресурсів: реферати, колекції, музеї, словники, перекладачі електронні бібліотеки, тощо...

http://k-yroky.ru – портал для Учителей! - презентации, тесты, разработки уроков, планирования, контрольные, лабораторные и практические работы

2 категорія: Ця категорія електронних ресурсів найбільш корисна для школярів.

http://www.lebed.com/slovo - Колекція ON-LINE словників, довідників, енциклопедій.

http://www.thisgood.narod.ru/infa.htm - сайт „Все для учащихся”. Це посилання на освітні ресурси в мережі, корисна інформація для школярів, абітурієнтів та студентів. На сайті є спеціальна безкоштовна розсилка „Помощник учащихся” за різними темами. Для цього треба тільки зареєструватися і підписатися на розилку новин.

http://www.allsoch.ru/gdz/ - Все для Школьника и студента. Шкільні твори, реферати, короткі перекази, англійські теми, лекції для школярів. На сайті можна знайти посилання на слідуючий сайт з готовими домашніми завданнями

http://www.college.ru/ - освітній портал «Открытый колледж». Має декілька розділів за природничими галузями знання: Астрономія, Біологія, Математика, Фізика, Хімія. Кожен розділ об’єднує зміст учбового курсу на компакт-дискові та індивідуальне навчання через Internet. Тут можна подивитися у відкритому доступі віртуальний підручник або динамічні моделі, попрацювати з тестами, а, також, до уваги користувачів огляди Інтернет-ресурсів за темою предмета, що постійно оновлюється. У Системі Дистанційного Навчання можна отримувати індивідуальні контрольні запитання для самоперевірки різного рівня складності. За успіхи начисляються бали і ведеться постійний моніторинг досягнень.

http://www.en.edu.ru/ - Природничий освітній портал. На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології. Зручна система навігації, повнотекстові БД, багато іншої корисної інформації.

http://www.krugosvet.ru/earth.htm - ще один сайт природничого характеру – енциклопедія „Кругосвет”. Сайт присвячений геології та географії. Але у розділі „Географія” можна знайти інформацію по всіх країнах світу, їх економіці, культури, промисловості, державному строю та багато ін. Наприклад, у статті про Японію, можна знайти навіть повний текст Конституції країни. На сайті школярі знайдуть державну символіку всіх країн світу, а також можуть скачати або роздрукувати її карту. Крім того, існують додаткові можливості пошуку не тільки на сайті, а й в Інтернеті по заданій тематиці, є розділи: Реферати, Перевір себе, Новини, Ігри. Дуже цікавий розділ „Перевір себе”. Це своєрідні тести по перевірці знань.

http://www.klyaksa.net/ - Інформаційно-освітній портал з вивчення інформатики. Тут можна знайти не лише конспекти, довідники, тести для школярів, а готові розробки уроків, домашніх завдань та методичні рекомендації для вчителів інформатики.

http://www.rusedu.info/ - сайт „Інформаційні технології в освіті”. Тут можна знайти і скачати повнотекстові учбові посібники, програми, демонстраційні презентації, реферати, тести, тощо... Сайт буде корисним не тільки для школярів, а й для викладачів інформатики та інших дисциплін.

Тестування перевір - себе

http://www.profosvita.org.ua/uk/determine/testing/index.html - тестування. Профорієнтація. Працювати треба так, щоб подобалося! Не знаєш, що подобається? Перевір себе! Дізнайся чим корисні тести на профорієнтацію і хто їх придумав...

http://exo.at.ua/tests/5 - Тести - Інформаційно-розважальний портал "ЕХО"

Дуже велика частка навчальних ресурсів припадає на сайти з вивчення іноземних мов.

http://www.english.ru/ - сайт „Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови”. Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тесті, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо...

http://www.bkc.ru/aboutus/ - сайт Школы иностранных языков ВКС. Сайт присвячений вивченню іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, арабської, китайської, японської та ін. і об’єднує в собі 30 віртуальних шкіл на вибір. Перед початком навчання тут можна пройти тестування, вибрати курс, викладача та ін. Існують спеціальні диференційовані програми для різних вікових груп користувачів. Для найменших є додатковий засіб навчання - мультимедійна програма "English + Kids". Розроблені також спеціальні літні програми та програми прискореного вивчення іноземних мов для підлітків.

http://www.englishclub.narod.ru/ - Английский клуб. Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання. Для кожного етапу навчання, а їх декілька – початковий і т. д. - можна знайти розділ „Плани уроків”.

http://www.englishforkids.ru/ - Английский для детей. Тут можна знайти навчальні програми, поради, конкурси, форуми, цікаві посилання на інші сайти і т. п. На сайті знаходяться архіви дитячих пісень, віршів, загадок та прислів’їв англійською мовою, які можна скачати. Є можливість замовити нові книги в Інтернет-магазині по вивченню іноземних мов.

http://www.primavista.ru/dictionary/index.htm - ще один дуже цікавий ресурс. Цей сайт, повністю присвячений словникам, перекладачам, різним програмам для перекладу, самовчителям іноземних мов, тощо... Крім каталогу Інтернет-ресурсів, є розділ Офлайн-словники, тобто словники, які можна зкачати.

http://urok.hut.ru/ - сайт Дистанційної школи з вивчення російської мови „УРОК”. Тут також можна знайти тести, словники, правила правопису, поради до написання шкільних творів. Дистанційна освіта проходить шляхом спілкування з викладачами через електронну пошту і частково платна. Але можна знайти багато безкоштовної інформації та посилань на корисні ресурси за темою сайту, на шкільні твори та реферати, репетитори, зразки уроків та тренувальні вправи.

http://www.uni.h1.ru/index.html - ще один сайт, присвячений дистанційній освіті. Тут можна отримати повну інформацію про платну та безкоштовну дистанційну освіту, про учбові центри, про те, де можна пройти тестування. Тут ви знайдете додаткові ресурси для більш ефективної освіти. Тут є посилання на он-лайн словники та енциклопедії, на все, що може допогти у навчанні та розширенні кругозору..

Природничі науки

http://www.n-t.org Природничі та технічні науки: електронна бібліотека

http://nauka.reliz.ru/ Електронна версія журналу "Наука и жизнь"

http://www.membrana.ru/ Віртуальна газета з питань сучасної науки

http://science.ng.ru/ Наукова політика. Природничі та технічні науки. Гуманітарні дослідження

Людина і довкілля

http://www.ecoworld.8m.com "Екосвіт"

http://zelenyshluz.narod.ru/ Путівник з екологічних ресурсів

http://www.ecoleague.net/library.img/ Екологічна бібліотека в Інтернеті

http://sfera.new.com.ua/ Суспільна організація "Сфера". Екологія

http://www.menr.gov.ua/ Міністерство екології та природних ресурсів України

http://www.ecology.donbass.com/index.htm/ Екологічний проект: поліпшення довкілля Донецька

http://users.kharkiv.com/ecosafe/ Користувачі про екологічну безпеку, Харківська СЕС

http://www.ecolife.org.ua/ Громадський Інтернет-проект

Математика

http://www.zaba.ru Математичні олімпіади

http://lineyka.inf.ua – математичний портал для вчителів та учнів. Методичні рекомендації, розробки уроків, електронні посібники, завдання олімпіад, підготовка до ЗНО з математики.

Інформатика

http://www.s11mariupol.narod.ru/index.html - Сайт учителя інформатикиСтепанова С.В. Багато цікавих розробок уроків, а головне - нормативних документів

Фізика

http://olymp.vinnica.ua/ Фізичні олімпіади

Астрономія

http://science.ng.ru/ Астрономія

http://dir.yahoo.com/science/astronomy/ Астрономія

Хімія

http://www.alhimik.ru/ Хімія

http://mchl.chem.msu.su/rus/jvho/xr/tretyak.html/ Російська мережа хімічної інформації

Науки про Землю

http://www.vokrugsveta.com/ Електронна версія журналу "Вокруг света"

http://www.antarctida.kiev.ua/ Сайт української античної станції

http://geography.about.com/science/geography/ Карта світу

Біологічні науки

http://dir.yahoo.com/science/biology/zoology/ Зоологія

http://acbc-ketty.narod.ru/ Все про котів

http://www.pets.kiev.ua/ Інформресурс про тварин

http://www.dossier.kiev.ua/ Інформрцентр "Зелене досьє" (новини генної інженерії, екологія)

http://www.zin.ru/ Сайт Інституту зоології АН України

Технічні науки

http://www.gpntb.ru/win/spec.-info/ Історія технічних і наукових відкриттів

http://svoboda.org/progratn/BM1999/toplO/bm.t4.asp/ Телебачення. Досягнення наук і бізнесу

http://www.cooking.ru/ Енциклопедія "Кулінар"

http://www.cook.dp.ua/ Збірка кулінарних рецептів

http://sredaboom.ru/ Помешкання (дизайн)

http://www.photoweb.ru/ Сервер фотографії й фотообладнання

http://www.grinda.navy.ru/salship/indexl.htm Історія парусного флоту

http://www.space.hobby.ru/ Історія радянської космонавтики

http://www.machaon.ru/dcosmos/hist/index.html/ Історія освоєння космосу

Медицина. Охорона здоров'я

http://www.medic.donetsk.ua/budni/gmice.htm/ Електронний журнал із вторинною медичною інформацією

http://www.med.ru/ Російський медичний сервер

http://ukrmed.org.ua/ Каталог медичних сайтів України

http://leds.chat.ru/ Медицина України. Найповніший набір посилань на українські медичні сервери

Мандруємо Світом

http://geo-tur.narod.ru Сайт, присвячений географії

http://geoman.ru/ Географічна енциклопедія

http://www.krugosvet.ru/countries.htm Енциклопедія «Кругосвіт». Розділ «Страны мира».

http://geo.sessia.info/ Енциклопедія країн світу. Тут представлена різного роду інформація по країнам світу: загальна інформація по країні, статистичні дані, валюта, кухня, детальні географічні карти.

http://www.theworld.h11.ru/ Наш світ.

http://www.vokrugsveta.com/ Журнал «Вокругсвета». Віртуальні подорожі

http://europa.km.ru/index.htm Віртуальна Європа. Путівник по країнам Європи. Опис визначних пам'яток міст і замків з фотографіями. Відомості про культуру, історію, кухню та ін.

http://www.2uk.ru Все про Великобританію

http://srana-world.com.ru Англія - повна інформація (русскоязычный)

http://www.australiafoto.com/ Австралія – Фотографії.

www.avstrija.com Австрія від А до Я

http://americainfo.ncstu.ru/ Америка info. Все про США. Американські штати, міста, освіта та багато іншого

www.india.ru Дізнайтесь більше про Індію

http://www.all-japan.com.ua/ Все про Японію

http://nature.worldstreasure.com/ Чудеса природи

http://www.redphone.ru/Park/worldpark.asp Парки світу

http://nation.geoman.ru/ Народи світу

http://www.uznay-prezidenta.ru/ Президент Росії громадянам шкільного віку

Правильний портал для підлітків

http://portalteen.ru Teen. Правильный портал для подростков. В портале вы найдёте: музыку, картинки, новости... А ещё здесь вы сможете найти себе друзей.

http://www.buycd.ru/?ref_id=632 BuyCD - Лучшие игры для РС и подробные их описания. Обучающие программы, музыка, мультфильмы, энциклопедии. Все, что поможет подружиться с компьютером.

http://www.5plus.ru Пять с плюсом.Интернет-журнал активного поколения. На досуге, сценарии игр, конкурсов и праздников.

http://www.ynpress.ru/cgi-bin/main.cgi Мультипортал ЮНПРЕСС - молодежное информационное пространство. Лучший молодежный портал.

http://jeansboys.ru/ Сайт группы ДЖИНСОВЫЕ МАЛЬЧИКИ- полная история любви и разочарования, создания и разрушения!"

http://shpuntik.kulichki.net/ ВИНТИК И ШПУНТИК - коллекция полезных советов и маленьких хитростей для домашних мастеров.

http://www.amik.ru/ Международный союз КВН

http://www.videopop.ru/ Популярная видеоколлекция

http://www.melody.ru/ Музыкальный информационный портал

http://popsops.com/ Лучший молодежный музыкальный портал Popsops. Музыка, караоке, фото знаменитостей, картинки, обои, видео, игры. Бесплатная полифония и картинки на мобильные телефоны.

http://fonegallery.narod.ru/ Огромная коллекция различных фонов и обоев для сайта.

http://fantasyflash.ru/index.php Огромная коллекция красивой графики, анимашек, скриптов, курсоров, мелодий, шаблонов, календариков и множество других чудесных вещей для начинающих web-мастеров.

http://boloto.info/ Болото Информации. Поиск по всем словарям в одном месте.

http://www.arms.ru/ Энциклопедия вооружений.

http://www.etiket.ru/ Этикет от А до Я.

Все для дівчат

http://www.devchushnik.com/ «ДевЧУШник». Сайт для современных девчонок. Девичьи забавы, тайна имени, развлечения, музыка и кино, кулинария, наши питомцы, творчество, мода, общение и т.п.

http://devchat.ru/ Корпорация девчонок. Вход парням и родителям запрещен. Здесь ты узнаешь как девчонка становится взрослой, всё про «эти» дни и многое другое…

http://www.osinka.ru/ Журнал *Осинка* — профессионально о моде и шитье. Незаменимый помощник для всех, кто интересуется модой и увлекается шитьем!

http://www.biserinka.com/ Сайт посвящен украшениям из бисера.

Каталог сайтов «Красота и мода сегодня» - косметика, парфюмери. Производители косметики и парфюмерии; дистибьюторы; салоны и центры красоты, SPA-центры, парикмахерские; фитнес-центры, институты и клиники; производители оборудования; косметология.

http://www.kid.ru/katalog/ Каталог женских ресурсов.

http://wwwoman.ru/ Женский портал. Красота, мода, гороскопы, косметика, здоровье, сонник, кулинария, все-все-все, что нужно для девушки.

http://bt-lady.com.ua/ Хочу. Внеклассные чтения взрослых девушек. Хочу быть красивой, хочу быть стильной, хочу похудеть, хочу уютный дом, хочу сделать карьеру и еще очень много «хочу» …

http://nature-home.ru/ Комнатные растения. Цветы, эзотические растения и фрукты на подоконнике. Уход, вредители и болезни. Энциклопедия домашних растений. Астрология и энергетика растений. Бонсаи, составлениебукетов, розарий, зимние сады, интерьер. Интересные статьи.

http://wwwoman.ru/site.php/g/26892/ DaMain #1 молодёжный сайт обо всём! Спорт, экстремальный спорт, музыка, общение, форумы, все сливки молодёжной субкультуры, Уличное движение. DaMain - Рожден быть первым.

http://yano4ka-girls.sitecity.ru/ Сайт для девчонок.

http://s-sekretno.sitecity.ru/ «Совершенно секретно» . На этом сайте собраны маленькие секретики для каждой девушки.

http://dreamsworld.sitecity.ru/ Сайт Мечты.

http://anat-model.sitecity.ru/ Сайт Анечки Абрамович - маленькой супермодели.

Дитячі розважально-пізнавальні сторінки

http://www.solnet.ee/ Детский развлекательно-познавательный портал "СОЛНЫШКО" - это островок в огромном море - Интернете для детей и любящих их взрослых. Материал представлен разнообразный: игры, сказки, раскраски, стишки, загадки, пословицы, "почемучка", советы Поварешкина, кроссворды, ребусы, рассказы о зверятах, уроки хороших манер, сценарии детских праздников, фотогалерея.

http://www.kinder.ru/ Каталог детских ресурсов

http://vkids.km.ru/ Лучший детский сетевой ресурс, лауреат Национальной Интернет премии Интел 2001 года в номинации "Сайт для детей и юношества". Содержит большой объем справочной информации для культурного развития, творчества, отдыха.

http://oxid.ru/baby/ Детский мир на OXID.RU. Детские MP3, афиша, стихи, песенки, сказки

http://school-sector.relarn.ru/prava/index.html На этой странице антизаконные действия взрослых будут обсуждены, а виновные - осуждены, зло наказано. Здесь можно поговорить со своим адвокатом. Можно узнать об обязанностях правительств стран мира перед детьми. Учителей и родителей тоже найдется, куда «ткнуть носом». Можно узнать, что такое алименты, презумпция невиновности и риторический вопрос.

http://www.myltik.ru Планета Мультфильмов на Мультик.Ру - все о старых и добрых мультяшках: новости, мультфорум, скриншоты из мультфильмов, интересности и полезности, ссылки и многое другое.

http://www.detki-74.ru/ Детки-74: статьи; книги - java, jar, сказки; раскраски; выкройки для Барби; мастерская поделок; форум; каталог сайтов; конкурсы с призами; магазин онлайн; игры и многое другое. RSS-лента новостей сайта и форума.

http://www.forkids.ru/ Forkids.ru - все для досуга и отдыха детей.

http://www.math-on-line.com/ Занимательная математика школьникам - онлайн. Олимпиады, игры и конкурсы по математике - в сети Интернет.

http://mrart.ru/ Раскраски по номерам Мистера Арта. Выберите понравившуюся раскраску и начинайте творить.

http://www.rusdisney.com/ RusDisney.com - первый на русском языке оригинальный путеводитель для всех возрастов по диснеевской, мировой и отечественной анимации.

http://teremok.pp.ru/ Дорогами сказок - сказки для детей с иллюстрациями известных и современных авторов

http://www.klepa.ru/ Оп-па-ля! Привет! Я Клёпа! Приглашаю самых любознательных и общительных ребят, маленьких и больших почемучек, а также их родителей на мой сайт. Заходите на наш информационно-развлекательный портал! На сайте можно пообщаться на разные темы в форуме, получить кучу клеп-советов, сходить в клеп-шоп, узнать много о животных и уходе за ними. Для Продвинутых Родителей есть свой раздел.

http://ulin.ru/ Планета мультфильмов. Мультфильмы отечественные советские (MPEG4) - поиск, обмен, обсуждение. Большая коллекция мультфильмов, фильмы-сказки, семейное детское кино, отечественные фильмы, лучшие иностранные мультфильмы и фильмы, историческое кино, развивающие игры...

http://ritmydetstva.narod.ru/ Ритмы детства - добро пожаловать в увлекательное путешествие в страну танцев!

http://1001skazka.com/ 1001 Сказка - cайт, посвященный детям. Сказки, стихи, игры, музыка и многое другое.

http://www.hand-made-toys.net/ Академия мягкой игрушки: Мягкие игрушки своими руками. Выкройки, схемы вязания, инструкции по изготовлению. Азбука рукоделия: кройка и шитье, азы вязания и вышивания, оформление игрушек. История игрушки.

http://www.raskraska.ru/ КНИЖКА-РАСКРАСКА от Александра Бабушкина - Бесплатный интернет-помощник родителям.

http://www.kubikus.ru/Default.asp Фэнтези и фантастика - Литературный клуб. Около 20 рецензий на произведения Фэнтези и Фантастики, Форум и не только.

http://www.varya.ru/ ВАРЯ.РУ — сайт маленькой художницы.

http://beautiful-all.nm.ru/deti/deti.html Копилка детских ресурсов. Копилка детских русскоязычных и иноязычных ресурсов. Действительно полезные ссылки, собранные с любовью. А также более двадцати русских народных сказок с красочными картинками.

http://beautiful-all.nm.ru/index.html Мир моей души. Копилка детских ресурсов

http://ladushki.ru/ Ладушки. Сайт для малышей и малышек. Живая азбука, мультяшки, загадки, потешки, колыбельные песенки, галерея детских рисунков, подвижные игры, задачи-смекалки и многое другое…

http://www.1tv.ru/owa/win/ort6_kids_sdk.main «Детское время» на Первом канале ТV

http://potterrus.hpn.ru/ Русский портал фанатов Гарри Поттера

http://hpworld.alfamoon.com/ Портал «Мир Гарри Поттерра». Виртуальная школа магии, форум, дуэльный клуб, магазины.

http://kidsmusic.net.ru/ KIDSMUSIC- архив детской эстрады.

http://kids.videopop.ru/ Кино о детях и для детей.

http://prazdniky.narod.ru/ Праздники - Всё для праздника: сценарии, игры, пироги, подарки и даже артисты с большими куклами.

http://www.dollplanet.ru Всё о куклах на DollPlanet.ru. Куклы мира. Кукольные дома, мебель и аксессуары. Изготовление авторской куклы: мастер-классы, советы профессионалов. Выкройки и схемы одежды для Барби, Кена, BabyBorn, кукол-детей. Уход за куклами, руководства по перерисовке лица и макияжа Барби, замене волос. Музеи кукол в России и по всему миру, анонсы выставок и шоу. Общение на форуме.

http://Prostokvashino.ru/ ПРОСТОКВАШИНО.РУ - Виртуальная деревушка фан-клуба популярнейшего мультсериала о жителях Простоквашино. Вы встретитесь с Матроскиным, Дядей Федором, Шариком, Почтальоном Печкиным, галчонком Кто-Там и многими другими. На страницах сайта вы можете почитать замечательные книги Эдуарда Успенского. А раздел "Открытки смешных котов" никого не оставит равнодушным!

http://romanov-murman.narod.ru/detki/ Детская православная страничка.

Сайти про домашніх та диких тварин

http://www.zoohall.com.ua/ ПОРТАЛ ZOOHALL - Всеукраинский портал о животном мире, природе и не только...

http://www.zoosite.ru/ Зоосайт.Ру - животные : домашние и не очень. Кошки, собаки, рыбки, лошади, птицы, рептилии, зооправо, зооприколы, зоотовары, зоовыставки, рефераты по биологии, зоологии, экологии, ссылки.

http://www.zooclub.ru/ ЗооКЛУБ. Мегаэнциклопедия о животных.

http://hamsters.kulichki.net/links.html Хомякомания. Все о хомяках

http://cat-gallery.narod.ru/kids/ Ребятам о котятах — Нужно ли заводить ребенку кошку? Какую кошку лучше выбрать? - ответы на эти вопросы, а также стихи и сказки про кошек, игры, раскраски, картинки, конкурсы, и многое другое. Тексты и стихи для детей на английском языке. История кошачьих. Общение. Список детской литературы про кошек.

http://www.solnet.ee/ Детский развлекательно-познавательный портал "СОЛНЫШКО" - это островок в огромном море - Интернете для детей и любящих их взрослых. Материал представлен разнообразный: игры, сказки, раскраски, стишки, загадки, пословицы, "почемучка", советы Поварешкина, кроссворды, ребусы, рассказы о зверятах, уроки хороших манер, сценарии детских праздников, фотогалерея.

Джерело посилань:

http://www.librarychl.kr.ua/pro_bib/res_dla_det.htm

Кiлькiсть переглядiв: 608