СПИСОК
переможців І (шкільного) етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені П. Яцика у 2016-2017 навчальному році
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Місце | |
1. | Юхимчук Кирило Сергійович | 3-Г | Бубнюк Лілія Олексіївна | І |
2. | Трипільський Арсеній Геннадійович | 3-А | Ярош Наталія Володимирівна | І |
3. | Дзюбенко Анна Ігорівна | 3-А | Ярош Наталія Володимирівна | ІІ |
4. | Гаврюшов Даніїл Дмитрович | 3-Б | Мартинова Альона Романівна | ІІ |
5. | Капітанчук Софія Олексіївна | 3-Г | Бубнюк Лілія Олексіївна | ІІІ |
6. | Роменський Нікіта Миколайович | 3-А | Ярош Наталія Володимирівна | ІІІ |
7. | Бятець Анна Юріївна | 3-В | Мусько Роксолана Володимирівна | ІІІ |
8. | Кононенко Єгор Максимович | 3-В | Мусько Роксолана Володимирівна | ІІІ |
9. | Брова Дар’я Сергіївна | 3-В | Мусько Роксолана Володимирівна | ІІІ |
10. | Городник Вероніка Сергіївна | 3-Б | Мартинова Альона Романівна | ІІІ |
11. | Дігтяр Альона Олександрівна | 3-Б | Мартинова Альона Романівна | ІІІ |
12. | Применко Софія Анатоліївна | 3-Г | Бубнюк Лілія Олексіївна | ІІІ |
13. | Ільїна Дар’я Віталіївна | 4-В | Кузьменко Валентина Іванівна | І |
14. | Іванова Анастасія Денисівна | 4-А | Рябець Світлана Олександрівна | ІІ |
15. | Яцюк Денис Дмитрович | 4-А | Рябець Світлана Олександрівна | ІІ |
16. | Коваль Дарина Сергіївна | 4-В | Кузьменко Валентина Іванівна | ІІІ |
17. | Андріяко Ольга Віталіївна | 4-В | Кузьменко Валентина Іванівна | ІІІ |
18. | Нікорич Іванна Ігорівна | 4-А | Рябець Світлана Олександрівна | ІІІ |
19. | Степаненко Вікторія Вікторівна | 4-А | Рябець Світлана Олександрівна | ІІІ |
20. | Глушко Михайло Миколайович | 4-Б | Бичковська Тетяна Григорівна | ІІІ |
21. | Подколзіна Анастасія Сергіївна | 5-В | Даниленко Тетяна Миколаївна | І |
22. | Козачук Анастасія Романівна | 5-В | Карпенко Людмила Анатоліївна | І |
23. | Зубрицька Ангеліна Валеріївна | 5-В | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІ |
24. | Кацан Вероніка Сергіївна | 5-В | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІ |
25. | Білокінь Іван Дмитрович | 5-В | Даниленко Тетяна Миколаївн | ІІІ |
26. | Макаренко Анастасія Вікторівна | 5-В | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІІ |
27. | Юнель Данило Олексійович | 5-А | Крилевець Ганна Василівна | ІІІ |
28. | Гергилевич Анастасія Романівна | 6-Б | Цівун Тетяна Миколаївна | І |
29. | Пономарьов Владислав Павлович | 6-А | Цівун Тетяна Миколаївна | ІІ |
30. | Жесткова Катерина Ігорівна | 7-А | Даниленко Тетяна Миколаївна | І |
31. | Стужук Діана Іллівна | 7-А | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІ |
32. | Семенюк Юлія Олександрівна | 7-А | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІ |
33. | Рибальченко Тетяна Олександрівна | 7-А | Даниленко Тетяна Миколаївна | ІІ |
34. | Фастовець Тетяна Олександрівна | 7-Б | Карпенко Людмила Анатоліївна | ІІ |
35. | Шорська Аліна Юріївна | 7-Б | Карпенко Людмила Анатоліївна | ІІІ |
36. | Веселкова Валерія Петрівна | 7-В | Цівун Тетяна Миколаївна | ІІІ |
37. | Головятін Артем Олегович | 8-В | Цівун Тетяна Миколаївна | І |
38. | Сніцаренко Юлія Сергіївна | 8-В | Цівун Тетяна Миколаївна | ІІ |
39. | Гапон Ростислав Сергійович | 8-А | Шевченко Людмила Василівна | ІІІ |
40. | Чурай Дмитро Сергнійович | 9-Б | Карпенко Людмила Анатоліївна | ІІ |
41. | Радчук Анжеліка Петрівна | 9-Б | Карпенко Людмила Анатоліївна | ІІІ |
42. | Крижановський Олексій Андрійович | 10 | Цівун Тетяна Миколаївна | ІІІ |
43. | Черньонок Наталія Олександрівна | 11-А | Крилевець Ганна Василівна | І |
44. | Якимчук Вікторія Сергіївна | 11-Б | Крилевець Ганна Василівна | ІІ |
45. | Солодова Людмила Валеріївна | 11-А | Крилевець Ганна Василівна | ІІ |
46. | Проценко Ейжена Костянтинівна | 11-А | Крилевець Ганна Василівна | ІІІ |
47. | Бойко Марія Андріївна | 11-А | Крилевець Ганна Василівна | ІІІ |
48. | Дуборєзов Олександр Дмитрович | 11-А | Крилевець Ганна Василівна | ІІІ |
49. | Пузирна Анастасія Андріївна | 11-А | Крилевець Ганна Василівна | ІІІ |
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Місце, зайняте на І етапі | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя (повністю) |
1. | Юхимчук Кирило Сергійович | 3 | І | Бубнюк Лілія Олексіївна |
2. | Ільїна Дар’я Віталіївна | 4 | І | Кузьменко Валентина Іванівна |
3. | Подколзіна Анастасія Сергіївна | 5 | І | Даниленко Тетяна Миколаївна |
4. | Гергилевич Анастасія Романівна | 6 | І | Цівун Тетяна Миколаївна |
5. | Жесткова Катерина Ігорівна | 7 | І | Даниленко Тетяна Миколаївна |
6. | Головятін Артем Олегович | 8 | І | Цівун Тетяна Миколаївна |
7. | Чурай Дмитро Сергійович | 9 | ІІ | Карпенко Людмила Анатоліївна |
8. | Крижановський Олексій Андрійович | 10 | ІІІ | Цівун Тетяна Миколаївна |
9. | Черньонок Наталія Олександрівна | 11 | І | Крилевець Ганна Василівна |